1. O Tradechinie.
 2. Rozwiązanie
 3. Kroki i procesy
 4. O Tradechinie.
Najbardziej popularny na świecie Kupuj bezpośrednio z 20 000 chińskich odzieży, seryjnych towarów i witryn do zakupów produktów elektrycznych.
 • Negocjuj bezpośrednio z chińskimi producentami w świecie globalnym
 • Tłumaczeni zostaną zapewnione bezpłatnie.
 • Darmowe negocjacje biznesowe z chińskimi producentami
O Tradechinie.
 • Platforma Tradechina została założona przez Międzynarodową Wystawę Miolante, firma założona w 1994 roku z 27 latami historii w branży wystawienniczej.Wymienione w 2019 r. (Kod akcji 300795), jest to pierwsza lokalna firma wystawowa notowana na chińskim rynku akcji.
 • Chiny Homelife & Machine Targi to seria dwóch głównych targów zorganizowanych przez Miorante, która odbyła się w 12 krajach na całym świecie od ponad 10 lat, z 20 000 chińskich wystawców i 300 000 nabywców z różnych krajów uczestniczących w targach i zaufanychprzez wielu wystawców i kupujących.
 • Tradechina.com jest platformą serwisową handlową internetową, która jest częścią Chin Homelife & Machinex Fair, który specjalizuje się w świadczeniu usług wsparcia zaopatrzeniowego dla importerów zagranicznych, dystrybutorów, hurtowników, detalistów i innych handlowców.Platforma jest ściśle związana z ponad 8000 dostawców zatwierdzonych przez rząd chiński i pomaga zagraniczym handlowcom do poszukiwania chińskich dostawców i produktów z Chin oraz świadczenia usług wsparcia handlowego.
Rozwiązanie
 1. 1. Pozyskiwanie standardowych produktów lub pewnych specjalnych produktów w Chinach na kupujących zagranicznych, a także dostawców zaopatrzenia do dostosowywania produktów (bezpłatna usługa)
 2. 2. Zapewnienie usług wsparcia zaopatrzenia między zagranicznymi kupującymi a chińskimi dostawcami, w tym wybierając dostawców opartych na wymaganiach dotyczących produktu, skontaktowanie się z obie strony do harmonogramu konferencji wideo, wspomagających codzienną komunikację i rozwiązywanie problemów handlowych (bezpłatna usługa)
 3. 3. Zapewnij inspekcję fabryczną przed złożeniem zamówienia i inspekcji przed wysyłką (usługa opłacalna)
 4. 4. Zapewnij rozwiązania handlowe, takie jak logistyka i odprawa celna dla małych paczek lub małych zamówień importowanych z Chin przez kupujących zagranicznych (usługa oparta na opłacie)
Kroki i procesy
 1. 1. Kupujący poinformuje o TRADECHINA OVERSEAS Branch Staff Twoich potrzeb zakupowych
 2. 2. Personel Tradechina pasuje do odpowiednich chińskich dostawców z wymaganiami o pozyskiwaniu i dostarczają stron dostawców na stronie internetowej Tradechina dla kupujących, aby uzyskać szczegółowe informacje
 3. 3. Jeżeli kupujący zagraniczny kupujący widzi interesującego produktu, kliknij przycisk "Zapytanie", aby zainicjować zapytanie bezpośrednio do chińskiego dostawcy, który odpowie jak najszybciej.
 4. 4. Po tym, jak zagraniczni kupujący potwierdzają swoje zainteresowanie spotkaniem z chińskimi dostawcami, personel Tradechina potwierdzi odpowiedni czas spotkania i wysłać łącze spotkań online z obie strony
 5. 5. Strony zalogują się do sali konferencyjnej online w wyznaczonym czasie do dyskusji, a Tradechina zapewni darmowe tłumacze dwujęzyczne, aby pomóc obu stronom w komunikacji
 6. 6. Personel założył grupę komunikacyjną (Wechat lub Whatsapp) po spotkaniu, aby pomóc w obie strony w dalszej komunikacji biznesowej
FAQ.
Czy muszę płacić za korzystanie z usług Tradechina?
Nie ma opłaty za kupujących zagranicznych, aby korzystać z usług w Chinach, aby znaleźć chińskich dostawców i uczestniczyć w konferencjach wideo.Jeśli potrzebujesz korzystać z usług kontroli fabrycznych lub usług logistycznych, będziesz musiał zapłacić dostawcę usług trzecich, ale można również korzystać z usług własnego usługodawcy.
Czy będzie to problem dla drugiej strony, jeśli nie złożę zamówienia natychmiast po konferencji wideo z chińskim dostawcą?
Celem konferencji wideo online jest pomóc kupującym z zagranicy, aby skontaktować się z nowymi dostawcami podczas epidemii, aby zrozumieć sytuację rynkową i robić wstępne zrozumienie i komunikat dla obu stron do udziału w wystawach offline na koniec roku.
Skontaktuj się z nami
adres kontaktowy
Adres杭州市经济技术 开发区6号街452号高科技科技3号楼9 层
Shenzhen giełda 2019 Listing
Nazwa wymieniona: 米奥会展.
Kod magazynu: 300795
Meorient
Adres
杭州市 经济 技术 高 号 大 3 452 号 高 科技 大 街 街 9 科技 9 孵化器 9 号 9 层 9 层 9 层 9 孵化器 9 层 9 层 9 层
Telefon
086 - 571 - 8770 - 7676
FAKS
086 - 571 - 8770 - 7676
E-mail
chenweiwei@meorient.com xiangtianming@meorient.com